J2Store Currency

Nabízíme tyto služby:

Individuální školení v programu Autodesk Revit

Školení je v délce 1-2h. Délka školení vychází ze zkušeností, kdy jste schopni pochopit základní funkce Revitu. Toto školení slouží především k seznámení s programem, v době kdy se rozhodujete zda si tento program pořidit a nasadit ve Vašem ateliéru.

Základní školení obsahuje:

Seznámení s programem - koncepce práce v tomto software Revit. Vytvoření jednoduchého projektu stěny s vloženými okny, dveřmi, podlaha.

Základy v programu Revit

Využití všech základních prvků v programu Revit.

Seznámení se s uživatelským prostředím. Vytvoření jednoduchého projektu, kde si vyzkoušíte vložit okna, dveře, vytvoření podlahy a vytvoření rozvření. Vytvoření řezů a pohledů.

Školení také vhodné pro investory a HIPy: Můžete si tak model sami otevřít a zjistit základní informace. Vytvoření řezů, pohledů.a tisk

Pokročilé školení

Předpoklad: Uživatel již s programem něco dělal a vytvořil.

Vytvoření stěn s různou skladbou, vysvětlení principu napojování stěn, vytvoření podlaží, práce s šablonami. Koncepce práce s rodinami - Vytvoření vzorového okna s parametry.

Pokročilé školení s triky

Jak zobrazit konstrukce nad rovinou řezu, vytvoření složitých prvků - dveře s kukátkem, madlem, klikou apod., Vnořené rodiny

Pokročilé funce vykazování, jak probíhají koordinace, jak kontrolovat statiku a jiné pokročilé tipy a triky

Školení pro investory - projekt managery

Prohlížení projektu, výuka základních funcí(rozměry, vlastnosti prvku, otočení projektu, skrytí prvku, přidat popisku apod..)

 

Vytvoření Vašich výrobků v program Revit pro použití pro projektanty či architekty.

BIM projektování ve 3D se pomalu stává samozřejmostí . Je nutné mít vytvořeny prvky ve 3D pro program Revit. Tento program se pomalu stává nejvíce používaný program na BIM a též na projektování ve 3D. Je to dáno především tím, že program je od firmy Autodesk stejně tak jako jeho doposud nejpoužívanější program Autocad.

Výhody:

Projektant bude již do projektu vkládat Vaše výrobky s parametry, které se přímo zobrazí jak u prvku tak i v tabulce ve výkazu.

Ulehčíte práci projektantovi

Mnoho stavebních projektantů přechází na BIM především s programem Revit. Získáte tak náskop o proti konkurenci.

Rozdíly mezi klasickým 3D a Revit prvkem: Klasický model je složen z polygonů jak je vidět na obrázku např. dwg, dxf , které neobsahují žádné informace o prvku a nelze tedy hovořit o BIM. Jeho velikost je oproti Revit prvku 3x větší a při pracovaní na velkém projektu, kde je takových umyvadel stovky nelze pohodlně s projektem pracovat a otáčet.

Mnoho zahraničních výrobců již své produkty (dveře, okna, potrubí, zařizovací předměty ) nabízí již ve 3D

Vyhody REVIT prvků :

Mají mnohem menší velikost souboru

Mnohem rychlejší manipulace ve 3D

Zobrazují se lépe

Obsahují BIM parametry

revit umyvadlo revit parametry

Zavedení standardů v projekční kanceláři pro jednotný výstup s předpřipravenými základními prky (rodinami)

Konzultace s přípravou požadavků při zadávání zakázky.

Příprava sluv s požadavky BIM a zpracování

Contact form